Kochani, jeden z naszych partnerów - Manufaktura Memorinio.pl - przygotował specjalny Świąteczny upominek.

Wspaniałe rzeczy możemy robić dzięki wsparciu wspaniałych darczyńców. Tym razem macie okazję wesprzeć Fundację, jednocześnie kupując śliczną, dwustronną drewnianą bombkę Świąteczną, grawerowaną laserowo.

Kupić go można poprzez wybranie przycisku "Przejdź do witryny partnera" widocznego na stronie produktu na naszym sklepiku. W ten sposób do Sklepiku Memorinio.pl zostanie przekazana informacja, dzięki której, aż połowa ceny wesprze Fundację ku Bogu.

  • Dzięki Waszemu wsparciu możemy nagrywać kolejne audiobooki i Modlitwy.
  • Bez tego wsparcia nie będziemy w stanie tworzyć tak dużo niosących ukojenie treści.
Przejdź do produktu

Wielu z Was ma wątpliwości - w kwestii wsparcia finansowego dla Fundacji. Prawda jest taka, że nagrywanie audiobooków nie odbywa się za darmo. Sprzęt i oprogramowanie kosztują. Korzystamy również z pomocy profesjonalnych lektorów, a to wszystko kosztuje. Dodatkowo chcemy aby Słowo Boże dotarło do jak największej ilości osób - to nie jest możliwe bez zorganizowania działań które kosztują realne pieniądze.

W tej chwili dużą część z tego finansujemy ze środków prywatnych osób działających w Fundacji. Ale każdy z Was może zostać współtwórcą tego Bożego Dzieła. Jeśli jesteś z nami, i podobają Ci się rzeczy które robimy - pomóż nam dotrzeć z tymi treściami do innych osób. Każdy potrzebuje Dobrej Nowiny.

Wesprzeć nas możesz na wiele sposobów, jednym z nich jest zakup tej Świątecznej ozdoby z życzeniami dla najbliższych.

Dziękujemy Wam wszystkim, za modlitwę, za słowa wsparcia. Za Wszystko.

Panie Boże Zapłać !! ❤🙏