TV & RADIO

EWTN Polska | Telewizja Wiernych Widzów to Polski Oddział Amerykańskiej Katolickiej Stacji Telewizyjnej. Jej głównym zadaniem jest ewangelizacja. Głoszenie Dobrej Nowiny to prorocka misja Kościoła, a zatem każdego chrześcijanina. Stacja została założona przez Matkę Angelikę OCPA z Zakonu Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji. W ramówce kanału znajdują się programy religijne, dokumenty oraz produkcja dla dzieci i młodzieży.

Zobacz stronę

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy. Radio Niepokalanów stało się kamieniem węgielnym katolickich rozgłośni w Polsce.

Zobacz stronę

Program radiowy nadawany jest od poniedziałku do piątku. od godz 4 do 5 po południu. Wszystkie osoby pracujące przy jego tworzeniu to wolontariusze, poświęcający swój czas na przygotowanie materiałów, które Państwo możecie słuchać na naszej antenie.

Zobacz stronę

Internetowa katolicka stacja radiowa nadająca Słowo Boże. Liczne Ewangelizacyjne audycje i programy oraz delikatna chrześcijańska muzyka grane są tu przez całą dobę. Radio prowadzone jest przez jego twórcę Wojciecha Pajdzika.

Zobacz stronę

Przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu nadajemy tylko chrześcijańską muzykę (polską oraz zagraniczną) oraz w stu procentach zajmujemy się ewangelizacją. W pełni profesjonalna ramówka obfituje w trzy pasma – poranne (cieszące się największą popularnością), popołudniowe oraz wieczorne. Każdego dnia na antenie Radia Profeto.pl goszczą modlitwy, transmisje Mszy św., chrześcijańska muzyka, audycje autorskie, konferencje oraz transmisje on-line z wydarzeń rekolekcyjnych.

Zobacz stronę

Radio Jasna Góra – polska rozgłośnia katolicka sanktuarium jasnogórskiego w Częstochowie o zasięgu lokalnym założona 25 marca 1995 przez ojców paulinów. Pełni ewangelizacyjną oraz patriotyczną misję sanktuarium maryjnego nazywanego duchową stolicą Polski.

Zobacz stronę

Strona internetowa katolików wiernych Bogu i posłusznych Stolicy Apostolskiej. Na stronie znajdują się codzienne czytania liturgiczne, rozważania zaczerpnięte z pism Doktorów i Wielkich Mistyków Kościoła. Jej głównym zadaniem jest ochrona kulturalnej spuścizny cywilizacji chrześcijańskiej oraz zasad moralnych w życiu społecznym i kulturalnym. Wszystko dla JEZUSA i MARYI !

Zobacz stronę